December 11 2019 18:33:40
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: marekw
Zobacz temat
 Drukuj temat
Przywitaj się!
arhuku
Jesteś nowy? Przywitaj się i napisz nam kilka słów o sobie Smile.

luki
czołem StachowyPfft Witamy w naszych skromnych progasachSmile

bobesku
Siemanko StachSmile

PiotrS
Witam Wszystkich ! Nazywam się Piotr, jestem z Poznania interesuję się rzekami krainy pstrąga i lipienia. Na forum trafiłem przez filmy na YT jak również artykuł z gazety Sztuka Łowienia.

bartek
Witamy Wojtas, a czemu nie działasz czynnie? Czasami te działania (mi przynajmniej) przynoszą więcej satysfakcji niż samo łowienie. Pozdr
no kill

arhuku
Witam wszystkich nowych użytkowników forum TPRW! Stachu, Piotrze, Wojtku - witamy Smile.

bobesku
Witam Karol

luki
Witamy serdecznie Karolu

bartek
Cześć Karol!
no kill

RafalS
Witam Wszystkich,
Pierwszy raz nad Wełnę trafiłem dopiero trzy lata temu mimo, że dzieli mnie od niej odległość niespełna 60km. To był typowy zwiad wędkarski prowadzony za pomocą canoe na odcinku Ruda-Kowanówko. Była końcówka kwietnia i życie nad rzeką rozkwitało - byłem tak zaabsorbowany widokami, że nawet nie wyciągnąłem wędki z pokrowca.
Później jeszcze kilkukrotnie spławiałem się Wełną jak i Flintą - ale nigdy z wędką.
Moja pierwsza wędkarska wyprawa na Flintę miała miejsce 2 marca tego roku i rozpoczęła się od spotkania Adama tuż przed rzeką. Krótka rozmowa z Adamem zakończyła się wysłaniem kilkanaście dni temu deklaracji członkowskiej do TPRW i moim wczorajszym udziałem w akcji sprzątania rzek.

P.S. Dziękuję Grzegorzowi i Robertowi za wczorajsze wspólne kilka godzin nad Flintą.
Pozdrawiam,
Rafał

bobesku
Witamy Rafał w naszych szeregachSmile

bartek
Cześć Rafał!! Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w naszych sprawach. Pozdr
no kill

bori
Serwus Rafał.
No w koncu,bo myslałem ze juz nigdy sie nie pokazesz.
bori

BLUE_CHEER
@ Rafał - witamy. Start w TPRW zacząłeś od pracy na rzecz Towarzystwa, a nie od pisania postów na forum.
Nie do pomyślenia. Super !!!

www.szczupakrogalinek.pl.tl
SJ
Witam wszystkich wędkarzy ekologówSmile

Na początku chciałbym się przedstawić. Na imię mam Szymon, z częścią z Was miałem już okazję się spotkać na walnym i przy okazji sprzątania Wełny i Flinty, gdzie pojawialiśmy się razem z "PiotremS".
Co prawda mieszkam w Poznaniu, ale rzadko zdarza mi się wędkować w tych okolicach, nad Wełną z wędką nigdy nie byłem. Co nie stoi na przeszkodzie, żeby docenić jej urodę i Wasze działania Smile. W pełni podziwiam i popieram inicjatywę Stowarzyszenia, dbającego o wlkp. rzeki, i z chęcią w miarę możliwości przyłączę się do Waszych działań.

Pozdrawiam
Szymon

dawm84
Witaj chłopie. Fajnie, że się zarejestrowałeś.

SJ
Przy ognisku byłem już chyba po piwku.

bartek
Pewnie byłeś zaskoczony, że tylko prezes z seniorem się alkoholizowali? Wink spoko, wielu z nas pije, mało który donosi hehe
no kill

Misza
Witam mam na imię Michał mieszkam w Poznaniu od dwóch lat wciągnąłem się w casting. Bardzo podoba mi się co Towarzystwo zrobiło dla populacji ryb łososiowatych może i ja wam się w czymś przydam. Z niektórymi kolegami z forum znam się osobiście pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

arhuku
Witamy Michał na forum i zachęcamy do aktywnej kolaboracji z TPRW Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło