December 13 2019 15:08:30
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: marekw
Zobacz temat
 Drukuj temat
Pokój BLUE
BLUE_CHEER
Witam,
z tej sali pozwoliłem sobie wydzielić mały kącik. Myślę, że będzie trochę okazji pochwalić się rybami w nowym roku, ale teraz podzielę się z Wami czymś cenniejszym niż fotka np. klenia 60-taka.

Wczoraj w Okręgu nadane zostały klasy sportowe na 2013 rok za osiągnięcia w sporcie wędkarskim w roku ubiegłym. Mam nieukrywaną przyjemność oznajmić, że Staś otrzymał II klasę sportową - najwyżej wyróżniony spinningista w Okręgu Poznań ( w sumie było ich trzech - 2 juniorów i jeden senior ).

img15.imageshack.us/img15/708/13kls2.jpg

img688.imageshack.us/img688/7876/13kls3.jpg

img805.imageshack.us/img805/8735/13kls4.jpg

Frajda moja jest tym większa, że mogłem Stasiowi towarzyszyć na MP w Katowicach jako trener.
Przy okazji pięknie dziękuję wszystkim, którzy wspierali Stacha w przygotowaniach do MP ( i sprzętowo, i finansowo ). Zresztą zeszły rok dla tego bystrego juniora ( nie czytaj tego LynSkyn ! ) to jak mały szlem ( duży byłby z pudłem na MP ).
Mam nadzieję, że i w tym roku będzie o Stasiu głośno.
Tyle.

Pzdr

www.szczupakrogalinek.pl.tl
bori
Kurza noga,super.Tak trzymac chłopakiSmileSmileSmile
bori

bobesku
Jeszcze raz gratuluję Smile

bartek
fiu fiu...
no kill

Jaras1
No to wielkie gratySmile dla nagrodzonego i trenera.
Trochę mi się łza wręcz w oku zakręciła...Szkoda, że takiego trenera jak Blue nie spotkałem na swej sportowej drodze kilkanaście lat temuSad
Ale to były inne czasy...wtedy jako junior miałem duży potencjał w spławiku..ale jak nie wiadomo o co chodzi to jak zwykle skończyło się na braku kasy i dalszych perspektyw...i tak zakończyłem swoją bujną acz krótką karierę w wędkarstwie wyczynowym. Sorki za offtop.

P.S.
Musimy stawiać na młodzież!!!
Edytowane przez Jaras1 dnia 30-01-2013 19:43

www.polskazielonasiec.pl
BLUE_CHEER
Witam,
wczoraj wyczytałem w marcowym WŚ, że w styczniu na muchowych zawodach Troć Łeby 2013 pierwsze miejsce zdobył członek TPRW !
Mocno spóźnione, ale WIELKIE GRATULACJE GRZEGORZ !!!

PS. Zawody rozegrano w formule C&R.

Pzdr

EDIT:
Artykuł:
http://www.rzekal...admore=190
Fotka:
http://rzekaleba....mp;pos=196
Edytowane przez BLUE_CHEER dnia 15-02-2013 12:05

luki
Ogromne Gratulacyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bori
No kurka, Grzegorz masz reke nie ma co.SzacuneczekWink
bori

bobesku
Brawo

grzegorz krause
Dzięki za gratulacje ale jak wszyscy wiecie połów troci to w dużej mierze loteria.Smile Zwłaszcza że był to mój drugi wyjazd na trocie
więc o jakimś doświadczeniu trudno mówićWink

mirat
Super gratulqcje dla młodzieży i Grzegorza.
Szczęście sprzyja lepszym Smile

BLUE_CHEER
Cze,
wrzucę tu krótką fotorelację z targów co bym komuś w temacie nie ma brudził.

img838.imageshack.us/img838/3184/p2234221.jpg

img9.imageshack.us/img9/2231/p2234228.jpg

img811.imageshack.us/img811/6265/p2234229.jpg

img35.imageshack.us/img35/9194/p2234231.jpg

img824.imageshack.us/img824/4964/p2234233.jpg

img594.imageshack.us/img594/5199/p2234236.jpg

img189.imageshack.us/img189/737/p2234241.jpg

img189.imageshack.us/img189/4053/p2234238.jpg

Pewnie jak ktoś lata po świecie ( Eftexy nie Eftexy ) to mógł być zawiedziony. Ale wydaje mi się, że jest progresja do tego co było dwa lata i rok temu. Generalnie było wesoło. Dla mnie najważniejsze, że LynSkyn zadowolony - był pierwszy raz w życiu. I panny rzucające muchą mu się podobały ( Jagoda, co nie Stachu GrinGrin ). Po za tym nie samym pstrągiem człowiek żyje. Zresztą arhuku daj znać co w Zabrzu, bo czytałem, że syn Mroczka "niezłą laurkę" wystawił zabrzańskim targom z ubiegłego roku.

PZDR

PS. No i widzieliśmy "kochanego" GENERAŁA ORMO Sad

bori
Marcin ,to była JadziaGrin
bori

BLUE_CHEER
bori napisał(a):

Marcin ,to była JadziaGrin

Dla Ciebie to Jadzia, a dla Stasia Pani Jagoda Cool
Pzdr

bartek
fajne te łamańce harius, kupiłem jednego zobaczymy jak będzie dylał Wink
no kill

arhuku
BLUE_CHEER napisał(a):
Zresztą arhuku daj znać co w Zabrzu, bo czytałem, że syn Mroczka "niezłą laurkę" wystawił zabrzańskim targom z ubiegłego roku.

Dam znać, na pewno. Raz, że "Sztuce..." zrobimy bankowo jakąś relację, dwa że kilka fotek wrzucę tu dla Was na forum. Sam jestem ciekawy, jak to wyjdzie w tym roku. Organizator zawsze twierdzi, że ma być więcej, bardziej i lepiej, ale to się okaże za równe dwa tyg.

Co do Mroczka i jego opinii - nie miałem okazji się z nią zetknąć. Była pozytywna czy na minus? Pamiętam, że dla karpiarzy trochę atrakcji tam było (tyle, że ja o wędkarstwie karpiowym wiem tyle, że jest)...

trinited
img838.imageshack.us/img838/3184/p2234221.jpg
Było coś jeszcze ciekawego z kołowrotków? Te nowe Daiwy zaczynają wyglądać jak statki kosmiczne w ogóle mi coś takiego nie podchodzi. To chyba Exist, nie? można było pokręcić czy tylko za pancerną szybą trzymali :]

BLUE_CHEER
Tak, to Exist. Za szybką.
Tak naprawdę dla mnie największą ciekawostką była Daiwa SS Whisker 2600. Model ma ze 30 lat i nadal świetnie się prezentuje w grupie młodszych braci.

BLUE_CHEER
Witam,
na stronie mojego Okręgu ukazał się komunikat PKWM. Co prawda zapraszają młodszych wędkarzy, ale może i ja się załapię.
http://www.pzw.or..._komunikat
Tak się ciekawie złożyło, że mój kolega wrócił ze Szkocji i przywiózł mi kilka much oraz takie coś:

img339.imageshack.us/img339/7463/matfly.jpg
Co to jest i czy ta szpulka jest do much czy to omotka do przelotek ?

No i nie wiem czy dobrze pogrupowałem muszki.
Suche:
img690.imageshack.us/img690/2773/dfly.jpg

Mokre:
img803.imageshack.us/img803/8256/wfly.jpg

Pzdr

PS. Dostałem też kalendarz z (prawie) gołymi pannami w plenerze, ale chyba to już każdy widział Wink
Edytowane przez BLUE_CHEER dnia 15-03-2013 20:41

bartek
O! dzięki blue za informację. Ja na pewno wezmę udział w tym kursie. A ile ta przyjemność kosztuje? pozdr
no kill

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło