December 11 2019 17:43:18
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: marekw
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jeziora
BLUE_CHEER
Cze,
wczoraj pojechałem rozprawiczyć nowy patyk. Generalnie szczupakowy, ale oksy trafiły się bardziej fotogeniczne.

img849.imageshack.us/img849/9125/3lsh.jpg

img10.imageshack.us/img10/729/o71d.jpg

Pzdr

www.szczupakrogalinek.pl.tl
dawm84
A co to za badyl? To coś z ręki art-rodu bo na to wygląda?

BLUE_CHEER
dawm84 napisał(a):

A co to za badyl? To coś z ręki art-rodu bo na to wygląda?

Dokładnie.
To Lamiglas 2.6m 14-50g 25lb. Jeden za najtańszych blanków Lamiglasa.
Taka szczupakowo-sumowa kombinacja na łódkę. Choć Tomek twierdzi, że za długi jak na łódz. Mi pasuje dłuższa wędka, zwłaszcza na rzekę.

Pzdr

bartek
też nie wiem o co chodzi z tym, że na łódkę musi być króciak. Że niby wygodniej i koledze kaptura nie podhaczysz... a kijek fajny?
no kill

BLUE_CHEER
@bartek - mega offtop moglibyśmy zrobić w tym dziale dotykając tematu "czy na łódkę krótki ?". Może kiedyś założymy taki dział i każdy się wywnętrzy.
Jak dla mnie to 2.6m to max długości i to tylko przy ciężkim łowieniu. Jak dla mnie ! Tomek Mańczak twierdzi, że ten blank to idealna wędka na troć z brzegu ( rzeki ) ShockShockShock OMG ! Dla mnie to 3.05 albo 3.20. No, tyle OT.

A czy fajny ? No raczej ! Na fotkach tego nie widać, ale ma długą rękojeść nad zamkiem do katryny, więc jest za co chwycić i z blokadą barku " założyć " dźwignię na potworze. Może już wkrótce - jutro lecę nad jeziorko gdzie nie łowiłem równo 10 lat. A łowiłem tam szczupaki 70 - 80 cm, albo dublety sandacz/szczupak na obrotówkę z jednego napłynęcia.

img31.imageshack.us/img31/5433/a47.jpeg

img801.imageshack.us/img801/7532/mvw0.jpg

Jak będzie coś godnego nowego nabytka to wrzuce foto.

Pzdr

bori
Jak te sandacze jeszcze tam sa ,to przez 10 lat duuuzo podrosły.
Moze T.Manczakowi chodzi o letnie sreberko.Krzaki i inne chabazie,przy długim kiju moga nieco zawadzac.No,ale co kto lubi.
bori

bartek
pierwsza fota - James Hetfield na rybach heheheh
no kill

BLUE_CHEER
Witam,
dziś ze Stasiem zrobiliśmy przedostatni trening przez Mistrzostwami.
Jeziorko jest trudne z brzegu, ale taka techniczna woda jest potrzebna. Zaliczyliśmy po fajnym oksie i kilka skrótów szczupaków i okoni.

img42.imageshack.us/img42/9027/lftb.jpg

Pzdr

bartek
możesz zdradzić co to za woda czy to jakiś Twój tajniak?
no kill

bartek
ktoś chce się jutro zabrać pomęczyć trochę jeziorowe pasiaki popołudniu? Strzeszynek, Kiekrz - takie rzeczy mi przychodzą do głowy. Transport z centrum Poznania gratis
no kill

BLUE_CHEER
Hello,
dziś pomęczyłem wodę na Poj. Sierakowskim. Szczupaki się wypięły, ale oksy uratowały dzionek. No i gospodarz dopuścił używanie "urządzenia do namierzania ryb" Pfft

img41.imageshack.us/img41/7656/2x03.jpg

Znalazłem też dobrą sandaczową miejscówkę, ale są przejściowe kłopoty z dopłynięciem Wink

img69.imageshack.us/img69/1936/716b.jpg

Pzdr

bobesku
Piękna niżówka Grin

BLUE_CHEER
Cze, oto kilka okoni z dziś.
Przez cały dzień tylko 8 szt, ale najmniejszy miał 26 cm Grin
To jest jedyne "słuszne " okoniowanie gdy zdradzam większe drapole.

img194.imageshack.us/img194/8075/dmsa.jpg

img36.imageshack.us/img36/7057/z5n4.JPG

Pzdr

PS. Tajna woda, a przynęta jeszcze tajniejsza Pfft

BLUE_CHEER
Cze,
tak się wczoraj wkur.....zyłem, że rnąłem wszytko w cholerę i poleciałem dzisiaj się schować do mojej okoniowej zatoki. A tu niespodzianka, zamiast garbów na 100 m2 mieszkało kilka szczupaków. Nie za wielkie, takie, żeby nie potargać okoniowego zestawu ( największy 65 cm ). 5 wyjętych i kilka spadów.

img824.imageshack.us/img824/2360/fts0.jpg

W końcu trochę przeczesałem to stadko i zrobiło się miejsce dla oksów. No i jeszcze słonko wyszło dla ładnej fotki:

img844.imageshack.us/img844/5148/ri0s.jpg

Już mi lepiej.

Pzdr

BLUE_CHEER
Cze,
dziś w Złotej Zatoce czuć było zimę. Brań coraz mniej, za to ryby coraz grubsze Smile

img534.imageshack.us/img534/3302/a41f.jpg

Pzdr

dawm84
Zajebiste!!!

dawm84
GrinGrinGrin

BLUE_CHEER
Kurna, hipsetry się zleciały i mi wątek spamują Angry

Pzdr

dawm84
Ciemne okulary z rogową oprawką, wąsy - no błagam. Kto jest tutaj hipsterem???PfftGrin No ale w sumie jak na hipstera to jakoś zbyt mainstream'owo trzymasz okonie do fotki Grin

bori
EEEE,o czym Wy rozmawiacie Cool?
bori

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło