December 11 2019 18:33:26
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 1
bobesku

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: marekw
Zobacz temat
 Drukuj temat
Rega
bartek
Witam, wczoraj miałem przyjemność połowić na fajnej rzece w zach-pomorskiem. Łowiłem tylko godzinkę lub dwie, jeden pstrążek się złapał - można zobaczyć na filmie zmagania z nim (i kamerą niestety :/). Było też wiele innych rybek (m.in. lipienie i piękne klenie 50-60cm) i wszystko bardzo fajnie cmokało charakterystyczną białą jętkę z powierzchni! Ja łowiłem na spina więc nie miałem okazji się do nich dobrać. http://www.youtub...2AwVHV_png pozdrawiam i zachęcam do szerszego chwalenia się swoimi wyprawami. pozdr
no kill

bartek
A tu jeszcze fajny lipionek, który wziął na całkiem spory, ostro chodzący wobler (5-6cm) który dostałem od trinited kiedyś. Dziwaczna ryba z tego lipienia - takie byki atakować Smile Gdyby nie moja chęć sfilmowania zdobyczy - miałbym ją w podbieraku ale jak widać rybka się sama wypięła. http://www.youtub...e=youtu.be
no kill

arhuku
Bartku, gratulacje Smile. Niemniej, musimy się wybrać z muchawkami, byś nie zwątpił do końca w efektywność tej metody.

trinited
bartek napisał(a):

A tu jeszcze fajny lipionek, który wziął na całkiem spory, ostro chodzący wobler (5-6cm) który dostałem od trinited kiedyś. Dziwaczna ryba z tego lipienia - takie byki atakować Smile Gdyby nie moja chęć sfilmowania zdobyczy - miałbym ją w podbieraku ale jak widać rybka się sama wypięła. http://www.youtub...e=youtu.be

Fajny lipień ale wobler nie ode mnie, chyba że mi gwizdnąłeś jakis AngryGrin

bartek
Od Ciebie - dałeś mi kiedyś w rozliczeniu za paliwo.
no kill

BLUE_CHEER
bartek napisał(a):

Od Ciebie - dałeś mi kiedyś w rozliczeniu za paliwo.

Za paliwo do KIA'nki ?
To chyba Sebile, albo Daiwa Tournament Shock

Sorry, nie mogłem się powstrzymać Frown

www.szczupakrogalinek.pl.tl
trinited
To chyba na prawde skubnąłeś mi tego woblera nic takiego sobie nie przypominam. Co to za wobek w ogóle wrzuć jakąś fote : ]

dawm84
Takie mecyje, żeby nagrać ledwo miarowe ryby? Nie szkoda Ci ich męczyć? rozumiem zrobienie fotek fajnej sztuce ale nagrywanie każdego brzdąca, który się uwiesi???

BLUE - KIA pali podobno tyle co VIPER więc ok. 20l/100km także dobrze że Trinited nie musiał w rozliczeniu nerki zostawić Grin

Bez urazy Bartku - taki żarcik bez głębszej refleksji. Nie bierz do siebie...
Edytowane przez dawm84 dnia 03-07-2013 22:52

bartek
nowa kamera była to nagrywałem wszystko co się wieszało. teraz już leży w szufladzie i się kurzy. WObler był od Wojtasa trinited, w rozliczeniu za paliwo - a jakże. A Kia owszem pali sporo, ale to dobre auto. Jeszcze mnie nie zawiodło. Ale ja nie o tym... Majówkę spędzam w zach-pomorskiem nad Regą. Dziś miałem piękny dzień, bo nareszcie udało się złowić kilka ryb na własne muszki - m.in. lipienia, pstrąga. Gdybym miał lepszy refleks pewnie ilość ryb byłaby dwucyfrowa. Wszystkie oczywiście wypuszczone. Wrzucę zdjęcia jak zgram. I jeszcze ciekawostka, znowu "niechcący" złowiłem lipienia na wobler (tym razem Irka Gębskiego). Agresywne te reskie lipasy... A jak Wasza majówka?
no kill

arhuku
Dwa dni po kilka godzin łażenia nad Widawą i zero. Klenie jakby zapadły się pod ziemię/utopiły. Odkuję się w następnych dniach.

Jaras1
1 dzień pływania łodzią po Odrze i tylko 2 bolki ok. 50cm.Koledze poszło lepiej. Reszta weekendu służba w domu...

www.polskazielonasiec.pl
bartek
Ja dzisiaj od 6-11 rano 4 pstrągi + 6 lipieni jako przyłów. Część na własne suche więc jest satysfakcja. pzdr
no kill

bartek
images62.fotosik.pl/952/cd7374d2b734eafam.jpg images65.fotosik.pl/952/149cdfec00a3dc21m.jpg
no kill

bartek
images69.fotosik.pl/255/fdcabba304a5aa4dm.jpg Z odcinka nokill na Redze. Fajna, nieduża woda, w której po prostu roi się od lipienia. W dwa dni w podbieraku miałem ok. 50 sztuk z czego kilkanaście 30-40cm. Dobrze pilnowana, miałem kontrolę policji i straży miejskiej - odcinek no kill płynie głównie w mieście. Więc fajnie. Polecam się kiedyś wybrać przy okazji. pzdr
no kill

bartek
images69.fotosik.pl/1116/287c5d3117865f66.jpg Miko ma swoją Drawę a ja mam swoją Regę... Lipień oczywiście niewielki, ale napasiony że hej
Edytowane przez bartek dnia 19-08-2015 21:57
no kill

bartek
Witam, wyjazd na Regę w kolejny weekend - ktoś reflektuje oprócz Boriego? pzdr
no kill

bori
W ten weekend jest Dzień Zmarłych,wiec nie dam rady.
W innym terminie bardzo chętnie.
bori

bartek
to kolejny weekend w takim razie.
no kill

bartek
images77.fotosik.pl/33/4607b8c2cb33699a.jpg na zachęte
no kill

bartek
i jeszcze jeden. Bardzo waleczne są obecnie. Moją #5 Orvisa szarpią aż miło! images78.fotosik.pl/38/fdbb9ff30de6b732.jpg
no kill

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło