December 13 2019 14:21:56
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: marekw
Zobacz temat
 Drukuj temat
Rega
dawm84
Jezu w życiu bym Cie nie poznał z tą brodą. Uaktualnij profilowe bo kiedyś się miniemy i nie poznam...

Ps. fajnie łowisz.

PiotrS
Piękne lipasy, gratulacje, napisz jeszcze na co złowione - sieczka?

bartek
no zbierały coś a'la mróweczki, ale nie miałem tak małych suchych. Na mokrą nimfę Wink Pfft pojedziesz nad Regę to się dowiesz... jak zajrzysz pod kamień Smile
no kill

PiotrS
W nimfie nie ma finezji, przynajmniej krótkiej Wink

bartek
ojtam ojtam... jak się ma 1 dzień łowienia na miesiąc to trzeba się przeprosić z tym co skuteczne, żeby nie wracać jedynie z frustracją do domu. A na sucharka, małego chrusta rudego smużonego, też miałem 1 szt. pozdr
no kill

bartek
dobra, do jutra zdeklarujcie się proszę odnośnie wyjazdu na lipieniowy weekend za 2 tygodnie. Proszę o wpis w tym wątku. Pozdrawiam B
no kill

bori
Bartek prosba.Zdecyduj jakis termin,bo ostatnio to był 14,15.listopad,teraz piszesz ze za dwa tygodnie....
bori

bartek
uops. Sory, zdawało się, że już wcześniej o tym wspomniałem. Więc mowa o weekendzie 21-22.11. Gdzieś na pewno o tym pisałem (umawialnia?) bo szymon pisał, że nie może bo ma jakiś ślub. Pozdr
no kill

bartek
Ok, jeszcze jedna próba zaproszenia. 21-22.11 - wyjazd na lipienie do Łobza. Nocleg prawie za darmo. W okolicy dużo fajnej wody z lipionkami, odcinek nokill w Łobzie a przede wszystkim możliwość integracji i dobrej zabawy. Zapraszam i czekam na chętnych. Ja sam i tak jadę, więc nawet jak ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili - no problem. Adres - Radowo Małe Kolonia, pierwsza stodoła po lewej. Pozdrawiam B
no kill

bori
Odpadam,chrześnica ma roczek.
bori

Misza
Bartek ja jestem chętny tylko kogoś jeszcze do auta potrzebuje i mogę jechać.

bori
Może lepiej za tydzień?.Teraz deszcze,woda trącona,za tydzień gdybym się postarał.....
bori

bartek
na tą chwilę wyjazd jednak przełożony
ale nie wiem czy na kolejny tydzień. Zobaczymy. Misza jakby coś się miało zmienić - puść mi smsem swój numer bo mam nowy tel. 607 526 789
no kill

bartek
https://www.youtu...Ku7qQS3gOk

Cześć Panowie, pod linkiem film z najfajniejszym pstrągiem z tego roku. Oczywiście z dorzecza Regi. Co ciekawe złowiony w ciurku, który każdy już skreślił dawno i szczerze mówiąc nie spodziewałem się tam niczego oprócz kleni. Na marginesie - jak wyszedł za pierwszym razem to byłem przekonany, że to kleń - i nawet dobrze bo jakbym wiedział, że to taki klocek to pewnie stres by mnie zeżarł i chu. by bombki strzelił. Stał sobie w bardzo płytkim dołku, za jakąś połamaną gałęzią. No i bam, mega szybki, po ujrzeniu kropek nerwowy hol, hop do zbyt małego podbieraka i chwile prawdziwego szczęścia! W rzeczce szerokości 3-4m taka rybka robi wrażenie. WYbaczcie paplanine na filmie, widać emocje Smile Życiowy nie był bo na Sanie miałem ładniejszego (ale to burdel podobno więc się nie liczy). Ciekawostka jest taka, że po 2 dniach złowiłem tam na obrotówkę i na suchara ... 30 pstrągów Smile Okazało się, że ciurek to istne eldorado, o którym ludzie zapomnieli, albo może ktoś tam wpuszcza co rok partię nowych kropek - tarliska były więc prawdopodobne, że dzikusy. Zapraszam w Zachodniopomorskie!
no kill

PiotrS
Piknie, gratulacje! Bardzo ładnie wybarwiona ryba, ja może też coś wrzucę po powrocie z Pomorza, co do filmu to wrzuciłeś go 2 razy na YT? bo jest jeszcze film zaczynający się 'Kopia...'.

bartek
a to chyba jakiś błąd, rzadko co wrzucam na jutuba.
no kill

bori
Fajny. gratulacje..
bori

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło