December 11 2019 17:42:15
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: marekw
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dunajec 2013
arhuku
Tego lata z Agą postanowiliśmy spędzić pięć krótkich dni urlopu nad Dunajcem. Łowiliśmy codziennie popołudniu na OS-ie oraz zaliczyliśmy jedną, mniejszą rzeczkę. Wyszło fajnie - każde z nas miało na kiju kilkadziesiąt ryb, niektóre w okolicach 40 cm. Największe oczywiście pozostały w wodzie - w przypadku Agi był to spory pstrąg, a mi z płycizn wypiął się piękny lipień. Jest zatem po co wracać :-).

lh3.googleusercontent.com/-ccXendC449k/UfeEgjZFtMI/AAAAAAAAA3g/kfheBT6JQ_I/s800/P1000024_s_wm.jpg

lh5.googleusercontent.com/-ZUUEtsRoaC4/UfeEgkeHw_I/AAAAAAAAA3k/cFLoKr8nu1I/s800/P1000095_s_wm.jpg

lh4.googleusercontent.com/-GIzuXgBdQPY/UfeEhMUEz3I/AAAAAAAAA3w/eJ80roRrFYg/s800/P1000125-1_s_wm.jpg

lh3.googleusercontent.com/-jeMB4JZD2dw/UfeEhbrOzOI/AAAAAAAAA34/bYNEhlVszsU/s800/P1000151_s_wm.jpg

lh4.googleusercontent.com/-I1SswyoQc4I/UfeEh8tJ4gI/AAAAAAAAA4E/KM82StdMeVI/s800/P1000154_s_wm.jpg
Edytowane przez arhuku dnia 03-08-2013 01:02

bartek
Twoja luba ma lepszy sprzęt ode mnie Smile Napisz coś więcej odnośnie szczegółów łowienia na OS. Gdzie kupuje się zezwolenia, po ile, jakie zasady? Pozdr
no kill

arhuku
Zezwolenia najlepiej kupić Kłodnem u pani Marii Ligas. Jest to zwykły pensjonat, tyle że nastawiają się tam na wędkarzy. Praktycznie zawsze ktoś jest w domu.

Cennik oraz pozostałe szczegóły jest tutaj: http://www.osduna...mp;lang=pl

Najlepiej jechać od pon. do czw. - wtedy są niższe ceny plus możliwość wykupienia półdniówek. Co do zasad: całkowite C&R, obowiązkowy podbierak i haki bezzadziorowe. Więcej grzechów nie pamiętam :-).

PS. Co do sprzętu Agi - jego zbieranie zajęło nad dobre dwa lata :-). Co do jakości/marek i cen - mocno byś się zdziwił. Warto szukać promocji i używanych rzeczy.

bartek
widziałem, że kupiłeś śpiochy Redingtona! Sympatia do tej marki? Wink
no kill

arhuku
Zobaczymy, czy nie przerodzi się w antypatię Smile. Póki co jestem pozytywnie nastawiony do tej marki. Testy niedługo!

bori
No ładnie,a ja przyjechałem stamtad wczoraj w nocy, byłem półtora tygodnia ale kreciłem sie koło Sromowiec.Rybki sa ,ale gabaryt nie porywa.Miałem na kiju 3 brzany(chyba),i nie wyciagnałem zadnej.Lipienie były takie do 40 cm,pstrazki troche mniejsze.Łowiłem rano i wieczorem ,bo w ciagu dnia szlajalismy sie po Pieninach.Ogólnie rzeka ładna,ale tez boryka sie z problemem zapory w Nidzicy.
Na odcinek PZW mozna wykupic na CPN w Nidzicy,zajazd Cicha Woda w Maniowy,sklep wedkarski w Kroscienku.
Fotek ryb nie mam,bo trudno ustac w nurcie,a co dopiero pstrykac zdjecia.
Jeszcze tam wróce.

img90.imageshack.us/img90/1626/5dwm.jpg

img90.imageshack.us/img90/5762/mlm.jpg

img10.imageshack.us/img10/4633/8rw7.jpg
Edytowane przez bori dnia 31-07-2013 07:25
bori

Maciej77
Super klimacik i rybki .Widzę że coraz więcej osób z "tprw" zaczyna szalec z muchówką.Niestety ja swojej kobiety jakoś nie mogę namówić do wędkowania Angry
Pozdrawiam wszystkich.
Pozdrawiam Macie jSmile Only C&R

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło