December 13 2019 15:09:57
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: marekw
Zobacz temat
 Drukuj temat
WARTA 2014
BLUE_CHEER
Wam to dobrze mówić.
Siedzicie w klimatyzowanych biurach, na wygodnych fotelach, spijacie kawki, a w terenie jestem ( ? ) tylko ja Frown.
Upaprany w błocie, ręce i uszy już spalone słonkiem, gęba wysmagana wiatrem, ale jak się zdeklarowałem - to robię swoje Cool

images63.fotosik.pl/834/8a4176e769074109med.jpg

Taki się trafił.
Za to klenie w odwrocie - może woda za szybko spada lub to ochłodzenie w nocy - tylko trzy maluchy i dwa branka.

Pzdr

www.szczupakrogalinek.pl.tl
bartek
ale diabeł! Ja to Ci tylko zazdroszczę takich możliwości łowienia :/
no kill

BLUE_CHEER
@bartek - co racja to fakt.

Z ostatnich 10 dni, 5 spędziłem nad wodą i nie ukrywam, że jestem w sztosie.
Kładę się z myślą jak nazajutrz szybko o.ierdolić robotę i nad wodę, albo "zlepiam" kilka drobnych tyrek na jeden 18-godzinny dzień pracy i kolejny cały mój Wink

No, ale teraz dwa dni przerwy.

Pzdr

BLUE_CHEER
Cze,
łowicie ? Bo coś przydechło forum Frown

images65.fotosik.pl/878/f22e494080677486med.jpg

images61.fotosik.pl/876/6a8488d376d6a326med.jpg

Pzdr

bartek
na betonach w okolicach mostu Rocha bolenie zaczęły harce. A kleniki zbierają robactwo.
no kill

BLUE_CHEER
Cze,
no właśnie kleniki. W piątek przerzucam 10 glutów za nim trafia się 30 - tak.
Za to spotykam takie coś:

images61.fotosik.pl/919/072c18d4aa768e70med.jpg

Dziś trening za Stachem. Robimy Śrem. Ja od rana z muchołapką gonię uklejki, a Stach ćwiczy oksy.
Po południu łykamy placka na łące i czas na drugą turę. Cóż, dostaję baty. Ja mam dwa miarowe oksy, a Stach cztery. Sytuacji nie ratuje klenik ( 5mm do miary ) i krótki bolko.
Fotki z dziś.

images63.fotosik.pl/920/763de863160db0bbmed.jpg

images62.fotosik.pl/922/966f8375a9d198c0med.jpg

images62.fotosik.pl/922/203faf0405679f82med.jpg

Pzdr

bartek
pipce wam na łąkie dowieźli?! Co to za picernia? Smile Muchowate te oksy czy spinnigowate? Jak muchowate - pochwal się muchą. Dzisiaj znowu byłem na betonach trochę pomieszać sznurkiem wodę przy okazji spaceru z pierworodnym. Efekt, mały boleń ok.30cm, 2 klenie ok. 25cm + pełno uklejek (takie małe, że przy zacięciu wylatują na trawę biedaki Smile ale o dziwo jazda życia kończy się dla nich bez uszczerbku. Wszystko na niewielkie suche muszki rude i szare.
no kill

BLUE_CHEER
Ha ha, pizze dowieźliśmy sobie sami podczas zmiany brzegu. Pan, który przyjmował zamówienie nie rozumiał lokalizacji - trzecia główka poniżej mostu od strony warkocza Frown

A okonie łowiłem po południu już na spina. Co prawda rano próbowałem z nimfą, ale bez powodzenia.

arhuku
Gratuluję Panowie rybek Smile @Bartek - fajnie, że odwiedzasz "betony". Większe klenie to kwestia czasu. Próbuj na duże mokre (#8-#10) prowadzone po łuku. Koniecznie przypon nie krótszy jak 2,7 m.

bartek
na betonach raczej wszystkie duże wyłowione. Pełno ludzi łazi z chlebkiem... Ale mimo to zabawa fajna, no i na tą chwilę dla mnie jedyna możliwa. pzdr
no kill

BLUE_CHEER
Cze,
w sobotę i niedzielę robiłem ze Stachem trening przed MO.

W sobotę byliśmy w Solcu - obczaiłem nowe główki. Jeszcze nie są zbyt ciekawe, sporo piachu się przesypuje i trochę to zbyt zurbanizowany odcinek. Na szczęście melioruchy swoją robotą "przepchnęły" nurt na drugi brzeg i zrobiło się dziko Grin Teraz tylko zima ze stanem 350-400 i burta gotowa.

images64.fotosik.pl/1017/d4ffc2090e79c5e0med.jpg

images62.fotosik.pl/1018/1e73f0eb2438aa92med.jpg

images63.fotosik.pl/1016/89a4a30c1c144d5fmed.jpg

W niedzielę wojujemy w Orzechowie. Stach i ja łowimy po oksie na rzece, a potem w cieniu Dębów męczymy "kałużę" w lesie. Kałuża daje kilka okoni ( w tym 27 cm ) i kilka szczupaczych maluchów. Mówię do Stacha, że to zeszłoroczny miot więc mama Krysia musi przy odrobinie szczęścia jeszcze tu być. No i była. Stach ją spina. Kończymy.

images61.fotosik.pl/1016/182dfd733257c6efmed.jpg

Woda wysoka, warkoczy nie ma, a brań bardzo nie wiele.

Pzdr

PS. Info dla "SZCZUPAKÓW" : w Orzechowie był Roman Filipiak z Warty Spin. Od rana do 12 miał 9 krótkich okoni.

piter pn
1 lipca około godziny 1 pierwszy sumek sezonu melduje się na brzegu piąta próba podebrania kończy się złamanym kijem i kąpielą ale jakoś udaje się go podebrać

s2.ifotos.pl/mini/P1150861J_ewraxsn.JPG

Miarka pokazała 147 cm i jest to mój skromny PB. Po zmierzeniu i foto rybka wróciła z powrotem do rzeki .

bartek
gratuluję! piękny wąsaty i skoro PB to pewnie nawet kija nie żal?
no kill

bori
Fajny,nie ma co.Tak trzymaj Piotr.
bori

trinited
Ładna bestia

piter pn
dziś ochrzciłem nowego patyka miał być sumek wyszedł sandał na 69 cm, rzecz jasna rybka nadal ugania się za warcianymi uklejkami

s3.ifotos.pl/mini/P1150866J_ewnwqhh.JPG

bartek
łolaboga, ale klocek. Gratuluje!
no kill

BLUE_CHEER
Piękny !
Jeszcze jakby otwierało się foto w spożywczym rozmiarze po kliknięciu miniatury Wink

Pzdr

bori
Od tygodnia zaczałem sie krecic po Warcie,i kurcze fajne ryby bolenie,sandacze mniejsze,ale sa .Jeden szczupak tez sie trafił.
Wczoraj miałem na kiju cos fajnego,pomurowało na hamulcu,i sie spieło.Podejrzewam ze sandacz.Zabrałem z soba kumpla na nowa miejscówke i takiego 65 cm,dostał.Badz tu goscinny....

images70.fotosik.pl/391/4b485bb5f186d8c7m.jpg

images66.fotosik.pl/392/3df7a97777307793m.jpg
Edytowane przez bori dnia 23-11-2014 15:26
bori

bori
Cos na Warcie bierze?Na kontrolech jak łazimy to łowia okonki na boczny i płotki na robale .Na spinn nic-jakies kleniojazie?
Woda wysoka.
bori

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło